Zastanawiasz się, czy praca nad głosem to jest coś dla Ciebie? Czy jesteś w stanie zmienić swój głos? Może nie wiesz czy w Twoim przypadku będzie to możliwe?

Nie musisz decydować się w ciemno. Przyjdź na spotkanie i doświadcz na sobie pracy z głosem. Nie będzie to szkolenie – a warsztat, dlatego weź luźny strój i wygodne obuwie.

Co będzie na zajęciach?

  • Jeśli chcesz doświadczyć pracy nad głosem.
  • Dowiedzieć jak efektywnie rozgrzać głos.
  • Przejść przez pięć kluczowych obszarów w pracy nad głosem.

Co dostaniesz?

Wiedzieć jak rozgrzać głos przed ważnym spotkaniem, rozmową o pracę, zrobić pierwszy krok do wzmocnienia swojego głosu.

Przykłady

Będzie to wstęp do pracy nad głosem. Jeśli jesteś ciekawy, takie zmiany można uzyskać jeśli będzie się regularnie pracowało. Oczywiście wszystko zależy od potencjału głosu, stanu wyjściowego, ilości i wytrwałości w pracy, oraz czasu.

To są głosy osób, które uczestniczyły w różnych wariantach treningu Lion’s Voice:

Karolina przed warsztatami: (trening indywidualny)

Karolina po warsztatach: (trening indywidualny)

Małgorzata przed warsztatami: (trening grupowy)

Małgorzata po warsztatach:

Jacek przed warsztatami: (trening indywidualny)
Jacek po warsztatach:

Dla kogo?

  • Dla wszystkich którzy myślą o kursie Lion’s Voice trening, ale także dla każdego, kto chce dostać małą pigułkę ćwiczeń, które pomogą mu w pracy nad głosem.
  • Wszystkich tych, którzy pracują głosem (a prawie każdy go używa), ucząc innych, sprzedając produkty czy usługi, obsługując klienta, odpowiadając na pytania na infolinii czy negocjując wielomilionowe kontrakty.

Dostępne najbliższe terminy:

Zajęcia ON-Line

18 listopada 2021 18:00 – 21:30  – jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam proszę swojego maila.

Cena

120 zł – cena za jedno spotkanie
Dbając o jakość prowadzę tylko bardzo małe grupy. (6 – 9 osób)

Gwarancja satysfakcji

Tylko dla zdecydowanych. Gwarancja satysfakcji. Jeśli nie pracowałeś jeszcze nigdy nad głosem, mam dla Ciebie gwarancję. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz uważał, że te zajęcia nic Ci nie dały, zwrócę Ci pieniądze.

A dla zdecydowanych

Jeśli do 65 dni po kursie Lion’s Voice Intro zapiszesz się na kurs Lion’s Voice – trening, ten kurs będzie całkowicie za darmo.

Informacje i zapisy

Prosimy o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres biuro@bordman.pl, podając imię i nazwisko, numer telefonu oraz nazwę treningu.

Bądźmy w kontakcie

Nie pasuje Ci ten termin? Nie jesteś z Warszawy? A może jest jeszcze jakiś inny powód. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć kiedy będzie ruszała nowa grupa, lub pojawi się nowa możliwość pracy nad swoich rozwojem, zostaw maila. Będziesz otrzymywać także ciekawe artykuły i linki do moich nagrań. Dlatego kliknij w BORDMAN’S NEWS zostaniesz przekierowany do okienka, w którym będziesz mógł zostawić swój adres email.
Bądźmy w kontakcie.
Daniel Bordman