W jakich obszarach możemy współpracować? Jestem otwarty na wiele projektów a najczęściej zajmuję się tymi zagadnieniami.

Szkolenia i działania rozwojowe

Wystąpienia publiczne – chcesz przygotować siebie do ważnego wystąpienia, trudnej rozmowy z pracownikami, prezentacji dla klienta czy podnieść umiejętności wystąpień publicznych Twojego zespołu. Z wielką przyjemnością to zrobię.

Stres w czasie wystąpień publicznych – sam kilkanaście lat temu zmagałem się z tremą przed wystąpieniami. Od tamtego czasu minęło już wiele lat a na swoim przykładzie i wielu osób z którymi pracowałem, rozwinąłem techniki, które pomagają prezentować o wiele swobodniej.

Emisja głosu – mówisz a ludzie Ciebie nie słyszą, lub po jakimś czasie czujesz dyskomfort a Twój głos jest zmęczony lub dostajesz informację zwrotną, że Twoje wypowiedzi są monotonne. W tych a także innych przypadkach jestem Ci w stanie pomóc.

Dykcja – jeśli mówisz niewyraźnie, a potrzebujesz mówić z większą dbałością. Z chęcią w tym przypadku pomoże Tobie Kasia Goszcz, która jest logopedką, piosenkarką i dziennikarką. To ona będzie wsparciem w tym obszarze.

Improwizacja – niezwykła umiejętność i obszar do poszerzania swojej spontaniczności, autentyczności także naturalnej błyskotliwości. Poprzez techniki Lee Strasberga i Violi Spolin odkrywa się nowe zasoby przydatne w wystąpieniach publicznych, negocjacjach, sprzedaży czy w zwykłym kontakcie z drugą osobą.

Storytelling – Jeśli chcesz lepiej opowiadać historie, które przyciągają uwagę i angażują klientów, czas na trening.

Projektowanie

Wielką frajdę sprawia mi projektowanie komunikacji wizualnej. Jeśli więc chcesz w prosty i czytelny sposób przedstawić swoją firmę, usługę, produkt lub proces, pisz bez wahania.

Tworzenie nowych usług lub ich doskonalenie, to jest coś, co wymaga wielowymiarowego spojrzenia na wyzwanie. Mogę pomóc Ci zaprojektować badanie, które sprawdzi czy jest potencjał. Wraz z zespołem stworzymy prototyp, który będziemy testować tak aby na końcu powstała usługa, która zadowoli odbiorcę. W procesie projektowym używam narzędzie design thinking, lean ux oraz agile. Zadzwoń aby sprawdzić od czego trzeba zacząć.

Seminaria i wykłady

Kiedyś bardzo często dzieliłem się swoją wiedzą ze studentami. Obecnie chciałbym powrócić do tej tradycji. Dlatego jeśli masz jakąś ciekawą propozycję zapraszam.